Pakume professionaalset ravipediküüri ja jalahooldusteenuseid salongis ja Sinu kodus. Hoolime oma klientidest väga, läheneme igale probleemile personaalselt, kasutades selleks kvaliteetseid instrumente ja preparaate, nõustame ning anname soovitusi koduseks jalahoolduseks. Meie juurest saate kaasa osta ka vajalikke tooteid, abivahendeid!

Sinu jalad on kuldaväärt!

REET

jalahooldusspetsialist Reet on erialalt apteeker, kes on ennast jalaravi ja farmaatsia alal pidevalt täiendanud. Elu jooksul on ta pidanud erinevaid tervise ja ravimitega seotud ameteid. Huvi jalgade tervishoiu vastu sai alguse juba nooremas eas, kui ta ise veel aktiivselt spordiga tegeles, kuid täpi “i”-le pani jalaspetsialisti väljaõpe Jalaravi Kliinikus. Pikaaegne töökogemus tervishoiu valdkonnas on andnud palju erinevaid teadmisi, oskuse klienti kuulata ja professionaalselt nõustada. Meie Reet on suurepärane suhtleja, olgu kliendiks pisikene ilmakodanik, pereema, direktorihärra või vanaema – kõikidega leiab ta ühise keele ning peagi on tuba meeldivat jutuvada ja naeru täis. Reet naudib oma tööd, pakkudes jalaravi- ja hoolduse protseduure nii salongis kui väljaspool – inimeste kodudes, eakate- ja hooldekodudes. Eriti rõõmustab teda, kui peale mõningaid kordusprotseduure saab koos kliendiga tehtud töö vilju nautida. Hakkaja inimesena ei pelga Reet uuendusi jalaravi maailmas, vahemaid autoroolis ega erinevaid inimtüüpe, sest väljakutsed on ju selleks, et need julgelt vastu võtta ja ellu viia! Reet on positiivne, põhjalik ja rõõmsameelne, ta on oma südameasjaks võtnud inimeste jalgade tervise ja võid kindel olla, et Reeda juures on Su jalad parimates kätes!

Kasutuses olevad aparaadid

Meie juurest saate kvaliteetse teenuse, kasutame selleks kaasaegset tehnoloogiat ja parimaid töövahendeid. Pakume aparaatset jalahooldust, mis tähendab, et kasutame oma töös ka erinevaid aparaate.

Märg-ja kuivtehnoloogiline jalahooldusseade ehk küünefrees

Meie igapäevaseks abimeheks on nii kuiv- kui märgtehnoloogiline jalahooldusseade ehk küünefrees, mis pakub kõrgtasemel võimalusi efektiivsemaks jalahoolduseks. Kuivtehnoloogiline aparaat imeb töökäigus tekkiva küüne- ja nahatolmu sisseehitatud tolmuimeja abil ära. Tööpind jääb puhas ja spetsialistile hästi nähtav. Märgtehnoloogia abil tekitatakse freeside abil peen niiske udu, mis vähendab põletustunnet nahal ning klient ei pea ennast ebamugavalt tundma.

Coldplasma

Meie käsutuses on kõrgtehnoloogiline, testitud ja tervisele ohutu COLDPLASMA aparaat seen- ja erinevate nahahaiguste raviks. Universaalne aparaat võimaldab läbi viia erinevaid protseduure. Paljud teadusuuringud on tõestanud tema tugevat antibakteriaalset toimet, põletikuvastast ja kiiret haavade paranemise efekti. ColdPlasma protseduuridega on saavutatud piireületavaid tulemusi dermatoloogias: akne, rosaatsea, kuperoosa, seeninfektsioonide, herpes-viiruse ja vananemisvastases võitluses.

Plasma töötab kõrgematel lainesagedustel kui laser ning genereeritud energiavälja saab suunata nahka, sellega kontakteerumata. Erinevalt laserkiirtest ei tekita plasma kahjustusi naha, vere ja sidekoe komponentides. Uuringud kinnitavad, et ColdPlasma ei oma organismile kahjulikke kõrvalmõjusid, hävitades seejuures 99,9% bakterid, viirused, seened (küünel ja nahal).

 

COLDPLASMA

 • Hävitab nahalt 99,9% baktereid, viiruseid ja seeni.
 • Suurendab rakkudevahelist kommunikatsiooni.
 • Annab nahale ja rakkudele bioloogilist elujõudu, aktiveerides rakkude ja kudede tööd.
 • Sobib suurepäraselt probleemse, ebapuhta naha hooldamiseks ning erinevate nahahaiguste korral.
 • Kuna parandab lümfiringet, eemaldab ka nahaalusekoe põletikke, sh tselluliiti.
 • Vananemisvastane toime – stimuleerib rakkude uuenemist, kiirendab kollageeni sünteesi.
 • Kiire naha turgutamine – rikastab nahka hapnikuga ja stimuleerib vereringet.
 • Avab naha niiskusekanalid (elektroporatsioon), suurendades toimeainete imendumist nahka

 

Uuringud kinnitavad COLDPLASMA suurepäraseid vananemist pidurdavaid omadusi, ideaalne lahendus probleemse naha hoolduseks (akne, rosaatsea, kuperoosa, küüne- ja nahaseen, herpes viirus).

Meditsiinis on ta kasutusel olnud 6aastat, mille jooksul on COLDPLASMA tõestanud oma erakordset kõrget efektiivust võitluses naha vananemisilmingute, seeninfektsiooni, haavade ja erinevate nahahaiguste ravis, sealhulgas ka tüügaste (konnasilmad, soolatüükad) korral.

Meie spetsialistidele on omistatud COLDPLASMA rahvusvaheline sertifikaat koolituse läbimise ja aparaadi kasutusõiguse kohta.

 

COLDPLASMA protseduuridel peab arvestama väheste vastunäidustustega, mistõttu aparaati kasutada ei ole lubatud:

 • Rasedus ja rinnaga toitmine
 • Kiiritus- ja keemiaravi
 • Südamestimulaator jm elektroonilised implantaadid
 • Epilepsia
 • Täitesüstid (botuliintoksiin) töödeldavas piirkonnas